Võõrutamisest
Kirjutan pikemalt meie rinnaga võõrutamise teekonnast. Arvasin, et see tuleb raske. Reaalsuses oli see kõik veelgi raskem. Laps oli harjunud rinnaga iga kord magama jääma ja selle mustri lõhkumine oli meile kõigile keeruline protsess. Ma ei hakka kirjutama nendest isiklikest põhjustest, miks selle teekonna ette võtsime, aga see ei olnud seotud sellega, et (siiani) saime pidevaid kommentaare, et kas ikka veel annad talle tissi? Laps oli 1a8k kui hakkasime vaikselt peale, nüüd saab ta kohe-kohe 2-aastaseks ja saab rinda veel õhtul kui magama jääb. Ma lihtsalt ei jaksa ühte sellist katsumust kohe siia otsa teha. Igal perel on omad isiklikud põhjused, miks võõrutada. Ja ma tahan panna südamele, et teiste kommentaaride tõttu seda küll teha ei tohiks. Preili on algusest peale olnud suur rinnapiimasõber. Beebina võis ta 45-60 min järjest rinna otsas olla, vahepeal jäi magama ja siis sõi jälle edasi. Suuremaks kasvades oli ainus kindel koht voodis pikali olles, kus talle tissi anda ...