Mõtteid minu tütrelt
Tere, mina olen Linda. Mu ema ja isa panid mulle tegelikult kolm nime, aga ma ei kasuta neid. Mulle ei meeldi ka see kui mind kutsutakse lapseks või tüdrukuks, see ajab mind närvi. Ma tahan olla keegi teine. Mõnikord olen ma Jakob, mõnikord Arian, aga mõnikord hoopis AL või Hanna. Ma ei tea veel, kes mina olen, seega teised inimesed minu elus tunduvad palju ägedamad ja ma tahan olla nende moodi. Ja mõnikord meeldib mulle olla hoopis piparkoogimehike või kuuseke või siis tahan ma olla tõuks või suur puu. Ma tahan olla ükskõik kes, aga mitte veel mina ise. See on selline mäng. Sa pead ära arvama, kes ma parasjagu olen. Ma võin ka president olla. Ja siis on minu emme presidendi ema. Kas pole mitte uhke? Ma ei ole veel kaua siin maailmas elanud, olen alles kahe ja poole aastane, aga ma tean ja oskan juba päris palju asju. Kuigi ma veel väga palju ei räägi, siis minu emme saab minust väga hästi aru. Me vestleme ja lobiseme temaga päeva jooksul palju. Paljusid asju peab ta ka ära arvama, aga...