(Minu) sündimise lugu
Ma vaatan seda väikest kaheaastast preilit ja mõistan nüüd täie tõsidusega, et ta on meile päriseks antud. Ta ei lähe kuskile ja see teeb mind väga rõõmsaks. Esmane hägusus hakkab vaikselt hajuma. Esimesed kaks aastat on möödunud väga raskelt, aga tunnen vaikselt jälle, kuidas saan hingata ja hakkan taas iseennast otsima. Seekord ma leian enda, olen selles kindel! Vaadata ühe pisikese inimese kasvamist on praegu sama tunne nagu vaadata iseenda kasvamist. Kahe aastaga olen kasvanud rohkem kui senise elu jooksul. Ja praegu tegelen ka oma lapsepõlve lunastamisega. Mu laps kasvab nii nagu oleksin ise kasvada tahtnud. Teen endale pai, vaatan pisikest last enda sees ja tunnen, kuidas praegune heastab kõik selle, mida mul kunagi olnud ei ole. On selge, ma leinan oma lapsepõlve, olen seda teinud juba umbes pool aastat, aga tean ka, et seekord on tulemus palju parem. Võiks öelda, et kasvatan väikest iseennast. Ma kirjutan siia nüüd oma lapse sündimise loo, mis ilmselt ei ole kerge e...